Leonora Demaj rikthehet te Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll

01 nëntor 16:34

Kapitenja Leonora Demaj është kthyer në Përfaqësuesen e Kosovës në hendboll pas tre vjetësh.

Demaj do të luaj për herë të parë në shtëpinë e saj në Istog. Hendbollistja shkëlqeu të shtunën në ndeshjen përgatitore ndaj Greqisë, kurse të dielën pushoi për shkak të një shqetësimi që kishte.

Megjithatë, ajo do të jetë gati për ndeshjet kualifikuese kundër Ishujt Faroe që do të zhvillohet të enjten dhe të shtunën.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një rast i çuditshëm ka ndodhur në aeroplanin e linjës…