Lila, afër Kukësit

24 gusht 16:46

Ndryshon situata për mbrojtësin e Kombëtares, Andi Lila. Teksa pritej firma me Tiranën, mbrojtësi kavajas ka arritur akordin me Kukësin.

Burime të besueshme të “Panorama Sport” pranë klubit verior tregojnë se mbrojtësi ka arritur marrëveshje me Kukësin sot në mesditë dhe pritet që të firmosë në orët në vijim.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një ari ka sulmuar një polic të Kosovës në fshatin…