Limaj, Lushtaku e Nura pinë çaj së bashku

03 nëntor 15:03

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, është takuar me ish-bashkëpartiakët, kryetarin aktuale të Komunës së Skenderajt, Fadil Nura dhe nënkryetarin Sami Lushtaku.

“Një pasdite, çaj me miq!”, ka shkruar Nura në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori i Byrosë Kosovare të Sigurimit (BKS) Sami Mazreku, së…