Limaj: Me dhimbje të thellë mora lajmin për vdekjen e Arian Dacit

26 janar 16:56

Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj, ka thënë se vdekja tragjike e Arian Dacit, ka tronditur jo vetëm familjen e tij, por të gjithë qytetarët e vendit. 

Limaj u ka shprehr ngushëllimet më të sinqerta akademik Nexhat Dacit, familjes, miqve dhe gjithë bashkëpunëtorëve.

“Me dhimbje të thellë mora lajmin për vdekjen e zëvendësministrit të Diasporës, Arian Daci. Vdekja tragjike e Arian Dacit ka tronditur jo vetëm familjen e tij, por të gjithë qytetarët e vendit. I shpreh ngushëllimet më të sinqerta akademik Nexhat Dacit, familjes, miqve dhe gjithë bashkëpunëtorëve”, ka shkruar Limaj në rrjetet sociale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka thënë se është i…