Limaj: Rexhep Selimi ishte dhe mbetet krijues i veprave të mëdha!

30 nëntor 14:26

Lideri i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka vizituar ekspozitën personale të Rexhep Selimit në Muzeun e Kosovës.

Me këtë rast, Limaj ka thënë se Selimi ishte dhe mbetet krijues i veprave të mëdha.

“Emocione të papërshkrueshme në ekspozitën e Rexhep Selimit, krijuesit të veprave artistike nga Haga. Ai ishte dhe mbetet krijues i veprave të mëdha!”, citohet të këtë thënë Limaj.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni i Garave njofton klubet dhe opinionin se nesër (e…