Llapi-Gobleni, 8-0

18 janar 17:16

Skuadra e Llapit e ka zhvilluar ndeshjen miqësore me skuadrën e Goblenit e cila bënë gara në Ligën e Dytë të Maqedonisë.

Skuadra e drejtuar nga trajneri Xhengiz Rexhepi, ka arritur fitore me shifrat 8-0. Golat i realizuan Ahmed Januzi, Festim Alidema, Miran Maksuti, Muhamet Hyseni, Lorik Aliu, Valmir Veliu (2) dhe një autogol.

Llapi në këtë edicion lufton për titullin kampion në Kosovë së bashku me Prishtinën dhe Feronikelin.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bashkëkryesuesi i ekipi negociator për dialogun me Serbinë, Shpend Ahmeti,…