Llapi përforcohet me Altin Merlakun

05 janar 2018 | 21:15

Me të filluar fazën përgatitore të dimrit, Llapi ka prezantuar në radhët e veta sulmuesin e krahut të majtë, Altin Merlakun i cili erdhi nga Besa.

Llapi bën të ditur se Altin Merlaku do veshë fanellën bardhekaltër për një vit, transmeton Koha.net.

Merlaku, 24 vjeç, ka shfaqur performanca të shkëlqyera me Besën gjatë edicionit vjeshtor, duke shënuar 3 gola.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet…