Llapi transferon Selmanin

12 qershor 20:28

Futbollisti llapjan, Kastriot Selmani ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare me klubin e vendlindjes së tij, Llapin.

Gjatë ditës së sotme, Selmani ka kryer prezantimin si futbollist i Llapit.

19-vjeçari kategoritë e reja i ka kaluar tek FC Prishtina, përderisa për 6 muaj ishte pjesë e FC Vushtrrisë. Poashtu, Kastrioti ka qenë pjesë e Përfaqësueses së Kosovës në grupmoshat U15, U17 dhe U19.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
SADIK ZEQIRI Atë ditë ishte 9 qershori i vitit 1999.…