Llorisi: Kualifikimin e kuptuam nga tifozët

12 dhjetor 14:28

Tottenham Hotspur u kualifikua në 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve pas barazimit me Barcelonën (1-1).

Portieri Hugo Lloris ka bërë me dije se kualifikimin futbollistët e kuptuan pas reagimit të tifozëve.

“Është e vërtetë që patëm ndihmën e PSV-së. Ishte e vështirë pas golit të disavantazhit të shpejt, por ne ruajtëm parimet tona dhe luajtëm shumë mirë. Nuk fituam, por u kualifikuam. Shpirti ishte fantastik. E meritojmë kualifikimin. E kuptova nga reagimi i tifozëve që u kualifikuam”, ka thënë Lloris.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Z Mobile Prishtina të mërkurën me fillim nga ora 19:00…