Lushtaku viziton Ganimete Musliun në spital: Ajo është sinonim i gruas së fortë që nuk dorëzohet asnjëherë

25 shkurt 2024 | 15:16

Nënkryetari i Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku, ka vizituar deputeten Ganimete Musliun në spital, e cila para disa ditësh i është nënshtruar një operimi në zëmër në Gjermani.

Lushtaku, duke i uruar shërim të plotë Musliut, ka thënë se ajo është sinonim i gruas së fortë e cila nuk dorëzohet asnjëherë

“Shumë i lumtur që Ganja e ka kaluar me sukses ndërhyrjen kirurgjike në zemër.  Ganja është sinonim i gruas së fortë e cila nuk dorëzohet asnjëherë. Shërim sa më të shpejtë!”, ka shkruar Lushtaku në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kaderi dhe Lumbardhi vazhdojnë të shijojnë dashurinë e tyre edhe…