Magani përforcon Feronikelin

31 maj 2018 | 16:15

Feronikeli ka zyrtarizuar përforcimin më të ri, i cili është lojtari nga Shqipëria, Artur Magani, që sezonin e kaluar ishte edhe një ndër golashënuesit më të mirë në Superligë.

Pas një sezoni të suksesshëm të kaluar në skuadrën e Lirisë, Magani i është bashkuar klubit tonë për të forcuar edhe më shumë lojën dhe për t’u bërë gati për sezonin e ardhshëm në luftën e padisktueshne për titull. Më parë Magani ka luajtur edhe për Shkumbini Peqin, Gramshin, Kamzan dhe Teutën e Durrësit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndeshja miqësore në mes Përfaqësues së Kosovës dhe Iranit nuk…