Majlinda Kryeziu lanson këngën ‘Fol, fol o sherr’

13 dhjetor 2017 | 13:04

Këngëtarja Majlinda Kryeziu ka publikuar këngën më të re “Fol, fol o sherr”.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar,  Arton Ramadani, ndërsa muzikën dhe orkestrimin e ka bërë, Rrahman Kryeziu.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Real Madridi do të lëvizë në afatin e janarit për…