Matic në Kosovë, viziton manastirin e Deçanit dhe të Graçanicës

22 qershor 16:38

Futbollisti serb, Nemanja Matic, ka vizituar të mërkurën manastirin e Deçanit dhe të Graçanicës

Për këtë vizitë ka njoftuar vetë Matic përmes fotografive të postuara në llogarinë e vet në “Instagram”

Matic së fundmi është transferuar te Roma nga Manchester United, aty ku do të jetë nën urdhrat e Jose Mourinhos.

Mund të jetë një imazh i 3 persona dhe ambiente të jashtme

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Departamenti i Historisë i Universitetit të Prishtinës organizoi konferencë shkencore…