Matthausi lavdëron kundërshtarët e Bayernit 

09 shtator 10:24

Ish-ylli i Gjermanisë dhe Bayern Munich, Lothar Matthaus, i ka thurur elozhe Leipzigut, që kryeson Bundesligan me pikë të plota pas tri javëve të para të kampionatit.

“Kanë një skuadër shumë të fortë, siç kanë treguar edhe sezonin e kaluar, duke zënë vendin e tretë dhe tani kanë gjetur një ekuilibër mes mbrojtjes dhe sulmit. Trajneri Nagelsmann mund t’i japë më shumë freski ekipit dhe mund të krijojë një komunikim më të mirë me lojtarët”, ka thënë Matthaus.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë kësaj jave…