“Mbase më pëlqen, por nuk është vendi”/ Për kë po flet Einxhel?

24 nëntor 16:13

BB VIP – Pas spektaklit të së martës mbrëma, Beniada dhe Einxhel kanë gjetur pak kohë të diskutojnë me njëra-tjetrën.

Beniada e ka këshilluar Einxhel që të afrohet më tepër me Arbërin dhe mos t’i refuzojë momentet kur ai kërkon shoqërinë e saj.

“Mos e refuzo kur ai kërkon të afrohet, kushtoi pak më shumë vëmendje”,- tha ajo.

Pas kësaj këshillë ishte Einxhel ajo e cila deklaroi se pëlqimi nda Arbërit është egzistent por mbase uk është as koha dhe vendi për të krijuar diçka më shumë mes njëri-tjetrit.

“Mbase më pëlqen vërtetë por nuk është as koha as momenti”, tha moderatorja e njohur.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Albin Kurti ka folur në institutin austriak Karl-Renner në…