Mbi 1 mijë e 300 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

22 janar 12:11

1 mijë e 357 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 20 aksidente me të lënduar dhe 40 me dëme materiale.

24 orëshin e fundit janë shqiptuar edhe 478 gjoba për mosrespektim të ligjit anti-Covid.

Gjithashtu, janë arrestuar 22 persona dhe 11 janë dërguar në mbajtje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Dr.sc. Ferat Shala, deputet i Kuvendit të Kosovës Përderisa…