Mbrojtësi portugez: Ronaldo mund të rikthehet në Real

09 prill 13:14

Cristiano Ronaldo mund të kthehet te Real Madrid dhe për këtë askush nuk duhet të habitet.

I sigurt është Jose Fonte, mbrojtësi dhe shoku i CR7 te kombëtarja e Portugalisë. Duke folur për “Sport Talk”, ai ka thënë: “Unë e di që e do shumë Madridin dhe atë klub. Nuk do të suprizohesha nëse ai do të kthehej të luante për Realin”, ka thënë Fonte, duke I rënë sirenave të alarmit për Juventus dhe tifozët e tij.

Zërat se Cristiano Ronaldo mendon të kthehet me “los blancos” janë shtuar që pas “El Clasico” të fundit, që portugezi vendosi ta ndiqte në tribunën e “Santiago Bernabeu”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku, ka…