McTominay shënon gol të bukur ndaj Arsenalit (video)

30 shtator 2019 | 21:58

Manchester United është duke fituar pas pjesës së parë ndaj Arsenalit (1-0). Në minutën e fundit të pjesës së parë ka shënuar gol të bukur mesfushori Scott McTominay.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Festivali post-apokaliptik hapi dhe këtë vit dyert në shkretëtirën e…