Më romantik s’bëhet! Urimi i Getoarit për ditëlindjen e Marinës na e bëri mishin kokërr!

17 maj 14:13

Reperi i dashur për publikun, Getoar Selimi, nuk ngurron të na tregojë se është kokë e këmbë i dashuruar me bashkëshorten e tij, Marina Vjollcën.

Sot, kjo e fundit feston sot 31-vjetorin e lindjes dhe s’mund të mungonte një urim super romantik nga Getoari.

Krahas fotos së partneres, reperi ka shkruar fjalët më të ëmbla të dashurisë.

“Disa njerëz lexojnë libra dhe dëgjojnë histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. Gjithçka më duhet të bëj është të shoh në sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen bashkëshortja ime e dashur”, janë fjalët e tij krahas fotos së Marinës.

“Të dua pafund jetë”- shkruan moderatorja, duke na e sheqerosur kështu ditën.

Teksa shijon marrëdhënien e tij me Marinën, Getoari po shijon gjithashtu karrierën muzikore. Pak ditë më parë, ai erdhi në një bashkëpunim me Majk dhe Ermal Fejzullahun, me një këngë të titulluar “Para para”.

Më romantik s’bëhet! Urimi i Getoarit për ditëlindjen

Më romantik s’bëhet! Urimi i Getoarit për ditëlindjen

Më romantik s’bëhet! Urimi i Getoarit për ditëlindjen

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është larguar nga Shqipëria vetëm…