Me veshje kombëtare dhe plis në kokë, Luana uron Pavarësinë: Ndihem burrneshë e kësaj toke

28 nëntor 17:19

Ashtu sikurse çdo herë tjetër, nuk ka munguar një urim nga Luana Vjollca në këtë ditë të shënuar për të gjithë shqiptarët. Moderatorja ka bërë një urim special përmes disa fotove që ka ndarë në profilin e saj në Instagram.

E veshur me kostum tradicional dhe me plis në kokë, Luana thotë se “Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke”. Krahas Luanës, dhe personazhe të tjerë publikë kanë uruar kombin shqiptar për festën e flamurit.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman e ka emëruar në…