Meghan Markle merr mbështetje të madhe nga nëna

03 shkurt 13:44

Kur Meghan Markle u kthye në Kanada në fillim të këtij muaji, pasi Princi Harry mbeti për t’i finalizuar detajet e daljes së tyre nga jeta mbretërore, ajo nuk u kthye në një shtëpi të zbrazët.

“Meghan kishte edhe nënën e saj afër, ndërsa Harry mbeti në Angli”, ka thënë një burim për “People”. Nëna e Meghan, Doria Ragland, ka qëndruar me të bijën, dhëndrin dhe nipin Archie, ndërsa familja e re qëndron në ishullin Vancouver.

“Ajo padyshim merr shumë forcë nga nëna e saj”, thotë një mik i Meghanit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lady Gaga po jeton jetën e saj më të mirë…