Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza transferohen te Ballkani

01 gusht 15:25

FC Ballkani ka njoftuar që tashmë edhe zyrtarisht Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza do të jenë pjesë e kësaj skuadre.

Klubi njoftoi që me Zekën kanë nënshkruar kontratë 2 vjeçare kurse me Haxhihamzën kontratë tri vjeçare, shkruan Gazeta Sinjali.

Mevlan Zeka ishte pjesë e Feronikelit kurse Kenan Haxhihamza ishte pjesë e SC Gjilanit.

Klubi ju ka dëshiruar të dy  futbollistëve mirëseardhje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) ka njoftuar të shtunën,…