Milani në verë e shet Silvan

23 shkurt 15:22

AC Milan në afatin kalimtar të verës pritet ta shes sulmuesin, Andre Silva.

“Gazzetta dello Sport” ka njoftuar se reprezentuesi portugez është në listën e largimeve nga Milani, pasi paraqitjet e tij për skuadrën nga “San Siro” nuk kanë qenë në nivelin e duhur.

Interesim për të ka nga disa evropiane, por gjithçka do të zyrtarizohet pas përfundimit të edicionit 2017/2018.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Ismet Kryeziu Kjo dhe mundë të ndodhë shumë lehtë…