Miliona dollarë për ta publikuar foton e vajzës së Kardashianit

19 janar 2018 | 11:37

Dy deri në pesë milionë dollarë është shuma që i është ofruar Kim Kardashianit dhe bashkëshortit të saj, Kanye, për t’i bërë publike fotot e fëmijës së tyre të tretë.

Por, duket se asnjë shumë parash, sado e konsiderueshme të jetë ajo, nuk e bind Kim dhe Kanye që të bëjnë publike pamjen e vajzës së tyre, e cila erdhi në jetë pak ditë më parë.

Ky vendim i çiftit për të mos bërë publike pamjen e fëmijës së tyre ka shtuar edhe më shumë kureshtjen e fansave si dhe ka nxitur konkurrencën e medieve.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Duket se viti 2018 ka sjellë një trend në Hollywood,…