Ministrja Haxhiu viziton Qendrën Ri-Jeta në Ferizaj

04 dhjetor 15:35

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka vizituar sot Qendrën Ri-Jeta në Ferizaj.

Gjatë takimit me drejtoreshën Arieta Musliu, u njoftua për punën dhe rolin e kësaj qendre.

“Takuam shumë nëna me të cilat diskutuam për rëndësinë e veprimeve institucionale për trajtimin e personave të cilët janë vartës të substancave narkotike”, ka shkruar Haxhiu në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gruaja e Mauro Icardi, Wanda Nara, ka provokuar fansat pasi…