Momenti kur Florian Marku rrëzoi Dragishiqin (Video)

08 qershor 2018 | 22:30

Luftëtari i MMA-së, Florian Marku ka gëzuar tifozët shqiptarë duke e mposhtur në Tiranë serbin, Sladjan Dragishiq.

Marku kishte paralajmëruar se do ta rrëzonte shumë shpejtë Dragishiqin, dhe bëri pikërisht atë, transmeton Koha.net.

Dragishiq arriti t’i mbijetojë brenda oktogonit kikboksierit shqiptar pak më tepër se një minutë.

Momentin e nokautimit të Dragishiqit nga Florian Marku mund ta shikoni në videon më poshtë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Franca, Italia, Gjermania dhe Britania e Madhe të pranishme në…