Moti sot, 12 gradë celsius

02 janar 08:43

Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2 dhe 3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 10 dhe 12 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i juglindjes dhe verilindjes.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në natën e ndërrimit…