Mourinho debuton me fitore

23 nëntor 16:34

Trajneri Jose Mourinho debuton me fitore në rikthimin e tij në Premier Ligë. skuadra e Tottenham fitoi derbin londinez me rezultatin 3-2 duke marrë 3 pikë shumë të çmuara.

Skuadra e Hotspurs mori avantazhin e 3-fishtë me gola të Son, Lucas Moura në pjesën e parë dhe të Harry Kane në të dytën.

West Hami arriti të gjejë 2 herë rrjetën me Antonion dhe Ogbonan por pa mundur dot të të evitojë disfatën. me këtë fitore skuadra e Tottenhamit ngjitet në kuotën e 17 pikëve në Premier Ligë pas 13 ndeshjeve të zhvilluara.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Xhiroja e 16-të e IPKO Superligës së Kosovës i solli…