“Mr Bean” edhe në përditshmëri vepron si në film

12 shkurt 11:36

Aktori i njohur, Rowan Atkinson, është fotografuar nga paparacët gjatë kësaj fundjave. Sipas “Daily Mail”, ai drejtonte biçikletën me vrull pasi doli nga oborri i shtëpisë së vet në Londër.

Ai në fotografi shihet se ishte në nguti dhe dukej tamam si një pjesë e rolit të tij, “Mr Bean”.

Lajme të sponsorizuara