Mulleri: Do të ishte interesante një sfidë e re

03 qershor 2018 | 17:10

Thomas Muller befason të gjithë me një deklaratë dhënë për “Welt am Sonntag”. Ylli i Gjermanisë, ka thënë se një sfidë jashtë Bayernit dhe Gjermanisë do të ishte interesante.

“Do të ishte shumë e vështirë për mua të largohesha nga Bayern. Në këtë moment nuk kam ndërmend ta bëj një gjë të tillë, por nëse gjërat do të ndryshonin mund të ndodhë gjithçka. Një sfidë e re do të ishte interesante dhe intriguese për mua”, ka thënë Muller.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me kërkesë të grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës…