Muriqi tregon se çfarë lëndimi ka pësuar

10 nëntor 10:50

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi foli për lëndimin të cilin e pësoi gjatë ndeshjes kundër Kasimpasas.

Muriqi pësoi një lëndim në këmbë kurse pas ndeshjes foli rreth këtij lëndimi duke thënë: “Kam dhimbje dhe më duhen disa ditë për të pushuar”.

Vedat Muriqi arriti t’i shënoj dy gola në këtë ndeshje dhe po ashtu 7 gola në 11 ndeshje të luajtura në ligën turke.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kuadër të ceremonisë së Ditës së Përkujtimit të Mbretërisë…