Nait Hasani intervistohet për ambasador në Shqipëri

21 gusht 2019 | 14:46

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Nait Hasani është intervistuar nga Komisioni për Punë të Jashtme për ambasador të Kosovës në Shqipëri.

Lajmin e ka bërë me dije në llogarinë e vet në “Facebook” anëtari i këtij komisioni nga radhët e Nismës Socialdemokrate, Zafir Berisha.

“Intervistimi i të propozuarit për ambasador në Republikën e Shqipërisë, z. Nait Hasani në Komisionin për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike”, ka shkruar Berisha.

/Epoka e re/

Intervistimi i të propozuarit për Ambasador në Republikën e Shqipërisë z.Nait Hasani në Komisionin për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike.

Gepostet von Zafir Berisha am Mittwoch, 21. August 2019

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka treguar se…