Nasim Haradinaj u paraqit në seancë me kravatën me shqiponja

18 maj 11:03

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Nasim Haradinaj është paraqitur në seancën e Gjykatës Speciale me kravatën me shqiponja.

Gjykata Speciale e ka shpallur fajtor bashkë me Hysni Gucatin, duke i dënuar me nga katër vjet e gjysmë burgim dhe gjobë prej nga 100 euro.

Njëjtë në seancën gjyqësore para disa ditësh ishte paraqitur edhe ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Jakup Krasniqi.

Nuk dihet nëse kjo kravatë i takon Krasniqit apo jo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vajza e ministrit Niko Peleshi, Aleksia Peleshi, di se si…