Ndërron jetë aktori Aron Eisenberg

24 shtator 2019 | 11:00

Aron Eisenberg ka ndërruar jetë. Aktori vdiq në moshën 50-vjeçare.

Lajmin e ka konfirmuar gruaja e tij Malissa Longo përmes një deklarate në “Facebook”.

“Kurrë nuk do të ketë një dritë tjetër si Aron. Trashëgimia që ai la pas është përtej fjalëve. E dua shumë dhe do të më mungojë përjetësisht. Për momentin, nuk di se si do ta bëj jetën pa të”, ka shkruar ajo.

Shkaku i vdekjes ende nuk dihet, megjithëse dihet që ai më parë kishte dy transplantime të veshkave.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aron Eisenberg ka ndërruar jetë. Aktori vdiq në moshën 50-vjeçare.…