Ndërron jetë gazetari, Naim Haxhosaj

24 janar 2019 | 00:14

Në orët e vona të mërkurës ka ndërruar jetë gazetari kosovar, Naim Haxhosaj.

I ndjeri kishte punuar për vite të tëra si gazetar. Haxhosaj ka qenë gazetar në emisionin “Jeta në Kosovë”, në gazetën “Koha” dhe së fundi ka qenë i punësuar në një dyqan në Deçan.

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Rasim Selmanaj ka postuar një fotografi me të ndjerin Haxhosaj. Haxhosaj ishte nga Deçani, ndërsa shumë nga miqtë dhe kolegët e tij lajmin e kanë marrë me dhimbje dhe kanë shprehur ngushëllime në adresë të familjës së tij.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manchester City e ka mposhtur Burton Albion me rezultatin minimal…