Ndërron jetë ish deputeti i LDK-së, Gani Prekopuca

20 dhjetor 2017 | 10:40

Ka ndërruar jetë sot ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga LDK, Gani Prekopuca.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë publik, deputeti aktual, Avdullah Hoti, përmes një postimi në Facebook, përcjellë Klan Kosova.

“Ndahet nga jeta ish deputeti i LDK-së në Kuvendin e Kosovës dhe ish kryetari degës së LDK-së në Fushë Kosovë, Gani Prekopuca”.

“Ngushëllime familjes dhe gjithë të afërmve të tij. U preftë në paqe ky burrë i urtë e punëtorë, me sjellje tipike sipas filozofisë rugoviane”, ka shkruar Hoti.

“Me respekt të thellë për të”, përfundon ai.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Ramush Haradinaj ka vizituar sot Korporatën Energjetike të Kosovës.…