“Ndezim motorët dhe bashkojmë energjitë”, Partia e Lirisë mbledh strukturat në Tiranë

10 gusht 16:30

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka njoftuar përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook” se sot do të mbledhë strukturat dhe përfaqësuesit e saj për Tiranën.

“Sot në orën 18:30, takimi i parë me strukturat dhe përfaqësuesit e Partisë së Lirisë për kryeqytetin. Ndezim motorët dhe bashkojmë energjitë: Nga nesër Tirana e para në shembjen e tiranisë!”, ka shkruar Meta.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prince Espreso kafeja me aromë dhe shije impresive që u…