Në Ferizaj policia bastisi dy shtëpi, gjen një pistoletë me pesë fishekë

16 shtator 13:04

Në Komunën e Ferizajt nga njësitet e Drejtorisë për Hetimin e Krimit të Organizuar janë bastisur shtëpitë e dy të dyshuarve, ku është gjetur dhe konfiskuar një armë pistoletë me pesë fishekë.

Sipas Policisë së Kosovës nuk raportohet për të arrestuar, por me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ushtruesi i detyrës së ministrit të Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor,…