Në këtë kanal televiziv do të transmetohet ndeshja e Champion Ligës, Ballkani-Zalgiris

04 korrik 23:08

Kampioni aktual i Kosovës, “Ballkani” nga Suhareka, nesër do të luaj ndeshjen e pare kualifikuese për Champions Ligë, ndaj skuadrës së Zalgirisit.

Ndeshja do të filloj në ora 20:00, dhe zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Kjo ndeshje është e vlefshme për fazën e kualifikimit për UEFA Champions League.

Ndeshja mes Ballkanit dhe Zalgirisit do të transmetohet live në platformën ArtMotion në Klan Kosova.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidentja Vjosa Osmani gjatë vizitës zyrtare në Slloveni ka dekoruar…