Nesër fillon historia re e shqiptarëve në Gjermani/ Çka po paralajmëron Tigri

29 mars 2024 | 21:43

Aktori i njohur që jeton dhe vepron në Gjermani, Kreshnik Ibrahimi ka thënë se nesër fillon historia e re e shqiptarëve në Gjermani.

Tigri është shprehur i lumtur që pas tri viteve punë në këtë projekt po realizohet, së bashku me dy vëllëzërit Spahiu nga Ferizaji.

Postimi i plotë në rrjetet sociale:

Neser fillon Historia e re e Shqiptarve ne Gjermani ❤️🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Pas 3 vitesh pune ne kte projekt se bashku me dy Vellezerit Spahiu nga Ferizaji me banim ne Kaserslautern dhe Firmen e tyre “ISP MASSIVBAU” kemi arritur qe ti marrim mbi 500 Baushtella ne gjith Gjermanin.
Neser ne takim e pare do presim mbi 45 Firma Shqiptare te cilve do ju japen pune ne Fushen e Ndertimit (Fassade) ne te gjith Gjermanin.

Jam i lumtur dhe krenar qe ky Moment erdhi 🤲🏼🙏🏻
Edhe ata qe nuk na kan kontaktur per Auftrege ne çdo moment mund te Kontaktojn ne kte numer Telefoni qe te bejn Terminin e takimit te tyre 👉🏼 +49 160 3710330

Bashk jemi me te fort 🤝🤝🤝 🇦🇱🇽🇰🇩🇪

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Ekonomisë pas përmbylljes me sukses të procesit ofertues…