Nesër mbahet akademike përkujtimore për Haradin Balën

30 janar 11:47

Me rastin e njëvjetorit të vdekjes së veteranit të UÇK-së, Haradin Bala, Organizatat e Dala nga Lufta e UÇK-së dega në Drenas, nesër (e enjte) organizon homazhe prej orës 10:00 – 11:00 në Kleçkë, ndërsa në orën 13:00 në sallën e kulturës në Drenas do të mbahet akademi përkujtimore.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka njoftuar se pas rrëshqitjes…