Nesër mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

05 shkurt 17:47

Nesër e (enjte), në orën 11:00, mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit me kryetarët e grupeve parlamentare.

Në rend dite të kësaj mbledhje do të jetë propozimi për formimin e komisioneve parlamentare dhe të pika të ndryshme.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Lulzim Sahiti TRIDHJETË VJET NGA MARTIRIZIMI I ALI TAFËS…