Nesër mblidhet Kryesia e Kuvendit

17 shkurt 16:50

Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet nesër ( e martë) , ku pritet të shqyrtohen tri çështje.

Në këtë  mbledhje e cila pritet të nis në orën 11:00  do të shqyrtohen: Propozimi për formimin e grupeve të miqësisë, propozimi i anëtarëve në delegacione për përfaqësim të Kuvendit më organizata ndërkombëtare, dhe do të bëhet shqyrtimi i kërkesave.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Basketbollistët e Kosovës kanë filluar përgatitjet për ndeshjet para-kualifikuese për…