Nesër përurohet “Enciklopedia imagjinare” e Bajram Kosumit

12 shkurt 2024 | 19:22

Nesër (e martë), më 13 shkurt 2024, me fillim nga ora 12:00, në Bibliotekën Kombëtare do të përurohet romani “Enciklopedia imagjinare” e autorit Bajram Kosumi.

Gjatë këtij promovimi do të ligjërojnë Agim Vinca, Merxhan Avdyli dhe Ag Apolloni.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Anëtari i Këshillit Drejtues të Partisë Demokratike të Kosovës, dhe…