Nesër tërhiqet shorti për Superligë dhe Ligën e Parë

31 korrik 12:46

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) ka njoftuar se nesër e mërkurë do të bëhet tërheqja e shortit për edicionin e ri të garave në Superligë dhe Ligën e Parë.

Shorti për Superligë do të tërhiqet në orën 13:00, derisa për Ligën e Parë në orën 13:30. FFK-ja ka ftuar përfaqësuesit e klubeve dhe mediet që të jenë të pranishëm në tërheqjen e shortit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gonzalo Higuain nuk është në planet e Chelseat për këtë…