Neymari, transferim më i shtrenjtë në histori të futbollit

01 janar 10:52

Gareth Balen dhe Paul Pogban i ka tejkaluar braziliani Neymar, i cili edhe zyrtarisht në vitin 2017 është bërë transferimi më i shtrenjtë në historinë e futbollit.

Ylli i Barcelonës u transferua nga Barcelona te Paris Saint-Germaini për një shumë prej 222 milionë eurosh.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komiteti Olimpik i Kosovës në krye me Besim Hasanin ishte…