Nga hakimi i celularit tek hetuesi privat/ Si Wanda Nara i zbuloi tradhtinë Icardit me modelen e famshme

19 tetor 11:38

Historia e Mauro Icardi dhe Wanda Nara është kthyer në telenovelë. Mediat latine raportojnë se e gjitha nisi me një mesazh të aktores China Suarez për futbollistin.

Ajo i shkruajti për tu ” takuar në një vend ku askush nuk e njihte”. Ndërkohë Wanda, nga ana e saj, ka mori një hetues privat për të zbuluar lëvizjet e burrit të saj.

Kjo situatë nuk është pritur mirë nga argjentinasi i cili ka braktisur stërvitjen e Paris Saint Germain për të shkuar në Milano ku ndodhet edhe bashkëshortja e tij.

Ndërkohë Wanda pak më parë ka publikuar një foto pa unazë dhe duke u shprehur se ndihet më mirë pa të.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me rastin e njëvjetorit të vdekjes së ish-luftëtarit të UÇK-së,…