Ngjyra e vjeshtës në lëng të pjeshkës!

25 nëntor 16:48

Nëse keni një lëng që nuk duhet te mendoheni dy here për ta shijuar, është lëngu Jaffa Champion Pjeshkë.
I shijshëm dhe me shije 100% pjeshke, Jaffa Champion përmban vlera të pazëvendësueshme, përveç shijes freskuese që sjell.

Jaffa Champion Pjeshkë është i pasur me antioksidantë të cilat mbrojnë qelizat e trupit nga dëmtimi, duke zvogëluar rrezikun nga sëmundjet kardiovaskulare dhe kronike.

Po ashtu përmban fenol dhe shumë vitamina.
I njohuri si frut i jetëgjatësisë, brendi i njohur ofron në gjitha tregjet lëngun Jafffa Champion Pjeshkë.
Ngjyrat e vjeshtës i gjeni në lëngun e pjeshkës nga brendi Jaffa Champion.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dhomat e Specializuara të Kosovës në Hagë kanë njoftuar se…