Një formacion i plotë e ka braktisur Wengerin tek Arsenali

24 janar 2018 | 17:42

Alexis Sanchez ishte vetëm i fundit, prej lojtarëve të shumtë që më parë kanë braktisur trajnerin Arsene Wenger tek Arsenali, për t’u transferuar në një ekip tjetër.

Ju sjellim një formacion të plotë, të larguar nga “Topçinjtë” e Londrës. Emrat janë të njohur, si Lehman, Cole, Fabregas, Henry, Van Persi, dhe së fundmi, kiliani Sanchez.

formacioni larguarve arsenal

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KRU ”Prishtina” sh.a. njofton të gjithë konsumatorët në zonën e…