Një plis i madh vendoset në sheshin kryesor të Prishtinës

28 nëntor 13:13

Në Kosovës sot zhvillohen një serë aktivitetesh me rastin e festës së 28 Nëntorit.

Me këtë rast, janë dekoruar me flamuj edhe sheshet në qendër të Prishtinës.

Në sheshin “Skënderbeu” është vendosur një plis i madh për ndër të Ditës së Flamurit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kameruni dhe Serbia kanë luajtur një duel spektakolar që do…